20. jubilejní pivní bál v Liberci s Pivovarem Svijany

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 15.03.2019
20:00 - 23:59

Místo konání
Dům Kultury Liberec

Kategorie


20. jubilejní pivní bál v libereckém domu kultury se koná 15. března a vstupenky mizí skutečně rychle.

Aby také ne! Jaký jiný ples nabízí Desítku, která vyhrála nejlepší pivo plzeňského typu pro rok 2019?

Ale nejenom to. Dále máte možnost ochutnat z našich piv novinku loňského roku: Svijanský Máz 11 % nefiltrovaný, který je jako všechna naše piva i nepasterovaný. Prostě pivo s obsahem všech látek, které do piva patří!

Ale zde ještě rozhodně nekončíme: Svijanský Rytíř 12 % – chmelený za studena, Svijany ,,450,, – náš prémiový ležák s významnou složkou chmele z Polepských Blat, Svijanský fanda 11 % – řezaná nefiltrovaná, nepasterovaná jedenáctka, Svijanská Kněžna 13 % a Svijanský Kníže 13 % – ty si můžete říznout, skvěle se doplňují. A pokud skutečně neseženete odvoz, tak máme v nabídce i Svijanského Vozku – nealko pivo.

Všechna piva zakoupíte za symbolickou cenu 20 Kč/0,5l piva. Pouze za náš výjimečný ležák ,,450,, si musíte připlatit. Ale bude k dispozici za stále příznivých 25 Kč/0,5l.

No a jaké jsou hlavní hvězdy svijanského plesu?

MAREK ZTRACENÝ
MONIKA ABSOLONOVÁ
TANEČNÍ ORCHESTR LADISLAVA BAREŠE
TK KOŠKOVI
DJ BALÁŽ
VEČEREM PROVÁZÍ HONZA ŽÍLA
Jo a… Svijanská piva
Lístky jsou dostupné v předprodeji v DK Liberec (www.dkliberec.cz/pivni-ples-informace) Ale doporučujeme zakoupit v předstihu.

Tedy, těšíme se na vás v pátek 15. března od 20:00 v domě kultury v Liberci na již 20. ročníku pivního bálu! Dej Bůh štěstí!

You may also like...