Chci porozumět pivu – úvodní řízená pivní degustace v Zahradě

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 20.06.2018
18:30 - 21:00

Místo konání
Otevřená zahrada

Kategorie


Milovníci piva zpozorněte – tato událost je určena právě pro Vás! Zapomeň všechno co umíš a koukneme se na to spolu, pěkně jednoduše.
Nebudeme řešit technologii, recepty, sládky ani historii – zaměříme se na chutě, a to tvoje chutě!

Tahle úvodní degustace je něco jako rozcestník. Pomůžeme ti udělat si pořádek ve vlastních chutích a zjistit, které pivní styly by tě mohly zajímat.
Naučíme tě jak pivo ochutnávat a hodnotit, na co si při výběru dávat pozor a spoustu dalšího.

Už teď se můžeš těšit na 7 vzorků různých chutí a stylů.
Po rozehřívacím vzorku, na kterém si vysvětlíme základy, se vrhneme na hlavní chuťové směry. Pro zjednodušení si je rozdělíme na piva se sladovým, chmelovým či kvasnicovým profilem. U každého z nich ochutnáme dva různorodé vzorky a porovnáme rozdíly. Součástí degustace bude i drobné občerstvení.

Pro hodnocení využíváme Degustační deník pro pivo, který od nás obdrží každý účastník degustace. Krom spousty zážitků si tak s sebou odneseš i cenné poznámky a vlastní hodnocení piv. V deníku ti po akci zbude ještě spousta místa na pokračování v teple domova, nebo oblíbené pivnici.

Degustace bude probíhat v prostorách Otevřené zahrady v Brně na Údolní 33, a to v zahradě či zasedací místnosti – podle počasí a požadavků skupiny.

Kapacita programu je pro 16 hostů.
Cena je 600,- na osobu a vstupenky jsou k dispozici pouze v předprodeji.

Těšíme se na Vás,
Pac a pivo
Matěj, Vendy a Happy

You may also like...