Chmelovy dožinkê

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 07.09.2019
13:00 - 23:59

Místo konání
Amerika Olomouc - Holice

Kategorie


Přehlídka minipivovarů a řemeslně vařených piv!

Poděkování za slikzeň chmele, spousta dobré hudby a bohatý program pro děti, hlavně o tom bude letošní ročník festivalu „Chmelovy dožinkê“, který proběhne v sobotu 7. 9.2019 v Areálu Amerika v Olomouci-Holici.

Návštěvníci budou moci ochutnat piva z desíti rozličných malých pivovarů z různých koutů Moravy, za doprovodu pěti výborných kapel. Ačkoliv se tedy jedná o především o pivní festiválek, snaží se „Chmelovy dožinkê“ odlišit od ostatních pivních akcí především, svou pohodovou, rodinnou atmosférou. Připraven je bohatý doprovodný program jak pro dospělé, tak pro děti. Zúčastnit se tak budete moci několika workshopů, her a soutěží o ceny, budou dvě loutková představení a ještě mnohem více.

Tradiční, rodinný, poučný a především zábavný a pro všechny! Takový bude 12. ročník festivalu „Chmelovy dožinkê“, přijďte proto i vy první zářijovou sobotu na Ameriku do Olomouce!

P.S. Více informací o účastnících, jak pivních, tak hudebních a dalších se postupně dozvíte:
– tady na facebooku Chmelovy dožinkê 2019,
– na instagramu chmelovydozinke,
– nebo v Hospůdce U Kuděje při každopáteční akci „Těšíme se na Chmelovy dožinkê!“ kdy představujeme vždy jeden z účastnících se pivovarů.

Těšíme se na vás v sobotu 7.9.2019 od 13:00!

Mediální partneři:
Rádio Haná
ČR Olomouc
Olomouc.cz
Olomoucká Drbna

You may also like...