Karolina Oktobeerfest

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 12.10.2018 - 13.10.2018
14:30 - 23:55

Místo konání
OC Forum Nová Karolina

Kategorie


Karolina Oktobeerfest oslaví v letošním roce půlkulaté výročí a slavit budeme hudbou! Páté narozeniny tradičního festivalu rozezní v termínu od 12. do 13. října přední české a slovenské kapely!

Na své si přijdou milovníci řízného rocku, melodického pop-rocku i současných ikon popu. Dva dny našlapané hudbou budou bohaté nejen na jména, ale také na novinky v areálu, díky kterým budou hudební zážitky pohodlnější a bezpečnější.

Letos poprvé dojde k ohrazení areálu a zároveň posílení bezpečnosti, zdvojnásobíme počet míst k sezení (krytých a vyhřívaných) ve stanech, navýšíme počet sociálních zařízení, prodloužíme provoz areálu do 24:00 a pestřejší bude i výběr gastro specialit.
Ale tím oslava narozenin rozhodně nekončí! Pamatujeme také na děti – v rámci areálu vytvoříme rodinou zónu s pouťovými, nafukovacími a zábavními atrakcemi, malováním na obličej a hrami pro malé návštěvníky. Zájemci nad 18 let se budou moci přiučit a získat cenné informace na workshopu Radegast škola čepování piva nebo ochutnat z nabídky desítek piv a pivních speciálů nejen ostravských pivovarů. Dvoudenní oslavy vyvrcholí v sobotu 13. října velkolepým ohňostrojem.

Vstupné na Karolina Oktobeerfest 2018 bude letos zpoplatněno, a to symbolickou částkou 100 Kč na den. I nadále však budou mít vstup zdarma děti do 15 let, senioři nad 65 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P. Vstupenky bude možné zakoupit přímo v místě konání. Ke každé vstupence získáte batůžek nebo klobouček zdarma. Část výtěžku ze vstupného poputuje na podporu ostravské charitativní nebo dobročinné organizace.

Srdečně vás zveme na letošní 5. ročník tradiční akce Karolina Oktobeerfest! Přijďte s námi oslavovat, užít si hudby, zábavy, ochutnávání a setkat se s přáteli, sousedy a známými.
You may also like...