Nachmelenej pochoďák

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 28.07.2018
10:00 - 23:55

Místo konání
Bílá Třemešná

Kategorie


Druhý ročník pochoďáku po stopách speciálků místních i vzdálenějších pivovarů.

Zapsaný spolek Střemcha z Bílé Třemešné Vás zve na druhý ročník akce jménem Nachmelenej pochoďák – výstup na místní horu Zvičinu s ochutnávkami piv z pivovarů místních i vzdálených. Startujeme v parku centra Bílé Třemešné mezi 10. a 13. hodinou v sobotu 28. 7. 2018. Na desetikilometrové trase ochutnáte 8 + 1 pivo. Vedle klasických ležáků ochutnáte piva netradiční, jako piva svrchně kvašená (Indian Pale Ale, American Pale Ale,..) a další. Těšit se také můžete na bohaté občerstvení jak na trase, tak na návsi, kde pochod začíná a také končí.

Seznámíme Vás s minipivovary z našeho regionu i z míst značně vzdálených. Startovací karty slosujeme, máte tedy šanci vyhrát dárky od pivovarů, které se nacházely na trase. Můžete se těšit na celodenní program, který zahrnuje pivní pochod, různé úkoly, soutěže a konečně večerní zábavu a koncert kapely PRORADOST z Náchoda.

Na výběr máte dvě varianty startovného:
0,3l za 310,- kč
0,5l za 390,- kč

Už nyní se můžete registrovat a získat tak jistou účast na akci a pivní sklo s originálním potiskem akce (0,3l / 0,5l) zdarma.
Odkaz na registraci níže. Registraci je možné provést nejpozději do 1. 7. 2018

Letos jsme pro Vás nově připravili také možnost platby předem, díky které získáte exkluzivní 9. pivo na trase zdarma. Jedná se o R.I.P. ALE žitnou IPU 14° z minipivovaru Krkonošský Medvěd Vrchlabí, kterou pro vás uvaří sládek roku 2017 Ing. Petr Bednář. Více informací naleznete v e-mailu potvrzujícím registraci.

Registrace již teď na – http://www.stremcha.jecool.net

You may also like...