Přednáška o amerických chmelech s degustací piv

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 03.05.2018
0:00

Místo konání
Pivní Mozaika

Kategorie


Vážení milovníci piv,

tímto si Vás dovolujeme pozvat jako fanoušky kvašeného moku, který nás všechny spojuje již tisíciletí, na přednášku o amerických chmelech spojenou s degustací piv z nich vařených.

Ale co by to bylo za pivo bez chmele? Jak to vlastně všechno začalo? Jaké druhy chmele existují a jak se používají? To a mnohem víc se dozvíte na přednášce chmelů v Pivní Mozaice, která se bude konat 3.5. 2018 od 18h v našem degustačním sklípku v Karlíně. Ať už jste sládek, domovarník nebo konzument piva se zájmem se dozvědět něco víc, neváhejte a přihlašte se na naší přednášku. Max. kapacita je 20 lidí.

Každý účastník dostane k přednášce degustaci piv, kde v průběhu přednášky ochutnáte 7 druhů různých piv, u kterých si budete moci přivonět ke chmelům, které v nich byly použity. Náš degustátor Martin Havlín má již dlouholetou praxi v pivovarském oboru i s prací s chmely a velice rád zodpoví všechny Vaše dotazy.

Degustace piva z prezentovaných chmelů: 299Kč/osobu

Svou účast na eventu je nutné potvrdit na emailové adrese degustace@pivnimozaika.cz a to nejpozději 48hod. před začátkem přednášky. V emailu uveďte své jméno, telefonní číslo.

You may also like...