Slavnosti hořického piva

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 15.09.2018
14:00 - 22:00

Místo konání
venkovní areál pivovaru v Hořicích

Kategorie


Třetí ročník oslav Hořického piva JungBerg.

14.00 Zahájení akce

15.00 Představení nového hořického piva WENDY
Uvaříme a na slavnostech poprvé narazíme pivo nazvané WENDY. Je to speciál. Vyrobeno bude pouhých pár hektolitrů a pravděpodobně zasyčí již na slavnostech. Detaily o něm se dozvíte jak jinak, než na místě.

16.30 Divadlo – Pán Hor
Unikátní prototyp potravinového divadla, ve kterém si na zbrklého a neohrabaného Bernarda došlápne všemi mastmi mazaná bohyně Hera. Ještě že se vše odehrává v Krkonoších, a je tak nablízku pomocná ruka samotného nejvyššího – slovutného dvanáctistupňového Pána hor. Hlavní roli má opět sládek Radim Šafařík.

17.30 Podkrýglovník
Poprvé uvidíte novou edici našich podkrýglovníků (podtácků), jimiž potrápíme sběratele. Jsou totiž celkem čtyři druhy a propojuje je příběh Hořického pivovaru JungBerg. Na slavnostech to bude naposledy, co budou dostupné všechny čtyři díly. Pak se rozprchnou do světa.

18.30 Hudba – A BaSta
Energické vystoupení, osobitý zvuk a originální hudba na pomezí jazzu, soulu a blues – to je ve zkratce A BaSta ( Bára Tmějová zpěv , Standa Synek kytara , flétna, zpěv ). Pojďme roztancovat pivovarské nádvoří.

Pivo
Ve venkovním stánku budeme již tradičně čepovat několik druhů hořického piva JungBerg. Z ležáku PP 12% můžete přejít na svrchně kvašená piva a s novým speciálem WENDY překročit hranici k dalšímu a u pivovaru JungBerg dosud neviděnému stylu.

Jídlo
K pivu dokonale sedne jídlo připravované restaurací Staré časy ve venkovním grilu. Třeba kýta grilovaná na bukovém dřevě nebo pivovarský guláš s vlastnoručně pečeným chlebem. To vše při venkovním posezení.

Prohlídky pivovaru
Každou hodinu můžete na komentované prohlídky pivovaru. Pokud se sládek urve od výčepu, provede vás osobně.

Promítání fotografií
Pásmo fotografií, kterým vám přiblížíme jak se budoval nový Hořický pivovar JungBerg a instalovala technologie.

Barové záležitosti
Ze sortimentu StressBaru můžete očekávat zajímavé míchané drinky a další mimo-pivní dobroty.

Počasí se nelekneme a před deštěm neklekneme.

You may also like...