Slavnosti pivovaru Uherský Brod

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 04.08.2018
15:00 - 23:59

Místo konání
Uherský Brod

Kategorie


K létu a pivu neodmyslitelně patří také festivaly a koncerty pod širým nebem, a tak Pivovar Uherský Brod přichází s dalším ročníkem tradičních slavností pivovaru. Ty se odehrají v sobotu 4.8.2018 a obohatí je koncerty Horkýže Slíže, nebo Wohnout.

předprodej místní (190): Eltisk, Mariánské nám. 63, Uherský Brod
předprodej online (190 + poplatky): https://www.ticketstream.cz/

Každoroční akce má v regionu letitou tradici a je spojena s unikátní atmosférou pivovarského prostředí a přilehlého parku s vysokou návštěvností. Tu podtrhují kromě koncertů zážitky z jinak nepřístupných prostor. „Letošní Slavnosti pivovaru v Uherském Brodě mají opět velice silný line-up. Horkýže Slíže jsou nejúspěšnější kapelou, proto zde ani v letošním roce nesmí chybět. Akce ale není jen o hudbě, samozřejmě se hosté mohou těšit na uherskobrodská piva a oblíbené exkurze“, upřesňuje obchodní ředitel pivovaru Tibor Nechala.

Program kromě dvou zmíněných hvězd nabídne další lahůdky. Kromě tradičních Lofošů, kteří zahrají na nádvoří pivovaru, dojde na hlavním podiu i na další kapely, jako například na kapelu Pokáč, Th!s, nebo oblíbený Harlej. Celý večer pak uzavře vystoupení mladíků ze Street 69.

You may also like...