Tuchlovické pivní slavnosti

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 18.05.2019
11:00 - 23:59

Místo konání
Letní kino Tuchlovice

Kategorie


Rádi bychom Vás pozvali na 2. ročník Tuchlovických pivních slavností.
Možná si vzpomínáte na letošní slunečný květnový den, kdy se za doprovodu dobré muziky čepovalo to nejlepší pivo z okolí. V ten den nezůstala jediná duše lačná po dobré zábavě, chutném jídle a pečlivě uvařeném a s láskou načepovaném kvalitním pivu nenasycena a návštěvnost překonala hranici 1400 lidí.

Rozhodli jsme se pokusit tuto akci zopakovat a pokud možno Vám zážitek z ní ještě vylepšit.

Datum je stanoveno na 18.5.2019 a slavnosti se opět budou konat v útulném areálu letního kina v Tuchlovicích.

Máme přislíbenou účast oblíbených pivovarů Zichovec a Máša, které doplní další oceňováné minipivovary z daleka i blízkého okolí.

Hudební doprovod obstará brzy po poledni, podobně jako minulý rok, legendární kapela Brutus. Dále vystoupí Duo Dominik Lomička a Bohuslav Ježek, kteří spolu se svou kolegyní rozzářili svým energickým vystoupením na prvním ročníku celé letní kino.
Nebude to však vše. Později odpoledne dobije návštěvníkům energii ska kapela Sto zvířat a večer tomu všemu pověstnou třešničku na dortu nasadí svým vystoupením rocková skupina Mňága a Žďorp.

Kromě tekutého zlata budou dále k dispozici stánky s jídlem, nealko nápoji (domácí limonádou) a vínem (Vinotéka Pod Věžákem).

Veškeré detaily ohledně line-up kapel, kompletního výčtu pivovarů i dalších stánků s občerstvením budeme průběžně doplňovat.

Závěrem bychom rádi nabídli reklamní prostor na prezentaci Vašeho podniku či předmětu podnikání. Může se jednat o nejrůznější formy propagace, např. uvedení jména firmy na plakátech, které budou v rámci propagace události vylepeny v okolí Kladenska a Rakovnicka, přímá propagace moderátorem akce, rozdávání reklamních letáčků spolu se vstupenkou, či reklamní banner vyvěšený v areálu letního kina. Jsme samozřejmě připraveni se dohodnout na konkrétní formě realizace samotné propagace dle představ zástupce firmy či podnikatele v rámci našich možností. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailové adrese letnikinotuchlovice@seznam.cz. Děkujeme!

You may also like...