Votická chmelová šiška

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 07.07.2018
Celý den

Místo konání
Komenského náměstí

Kategorie


Vážení přátelé,
pomalu ale jistě se nám blíží sobota 7.7. a s ní čtvrtý ročník VOTICKÉ CHMELOVÉ ŠIŠKY, tedy pivních slavností na votickém náměstí.
A na co se můžete těšit? Samozřejmě na rozličné množství pivovarů s ještě rozličnějším sortimentem! Konkrétně letos ochutnáme tradiční pivovar FERDINAND, loňský stříbrný pivovar CHOTOVINY, dvojitého vítěze předchozích ročníků pivovar PACOV, dále VÍTEK Z PRČICE, VYSOKÝ CHLUMEC, KRČÍN a letošní nováčky pivovary KAIL a BISKUPSKÝ DVŮR. I přes to máme další dva pivovary v jednání, nechte se překvapit 🙂 Pivovary budou jako již tradičně hodnoceny veřejností, tedy Vámi.
A co dále? Svým hudebním umem nás obohatí kapely Kontušovka stará Praha, Allmara, LTA rock, RockTom a hlavní hvězdou večera budou táborští PESHATA.
POKUSÍME SE O NOVÝ REKORD? Chcete si vyzkoušet svůj odhad? Na slavnostech poběží tipovací soutěž! Na náměstí bude několik sběrných míst na kelímky od piva. Na závěr dne kelímky sebereme, složíme do jednoho velkého hada a změříme. Na Vás bude po celý den tipovat, jakou délku hada z kelímků ve finále vytvoříme. Soutěž bude samozřejmě hodnocena, takže si zdravě zasoutěžíme a ještě něco uděláme pro přírodu 🙂 (kelímky se vytřídí)

You may also like...