Warning: html_entity_decode(): charset `' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/pivovary.info/zpravy/wp-content/plugins/content-views-query-and-display-post-page/includes/compatibility.php on line 395 Minipivovar Na Čtyrce Pelhřimov – Pivovary.Info

Minipivovar Na Čtyrce Pelhřimov

Warning: html_entity_decode(): charset `' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/pivovary.info/zpravy/wp-content/plugins/wordpress-plugin-for-simple-google-adsense-insertion/WP-Simple-Adsense-Insertion.php on line 67
 

   fotogalerie

   etikety

adresa: Masarykovo náměstí 4, 393 01 Pelhřimov

www.restauracenactyrce.cz

e-mail: restaurace@adelka.cz

   Základní sortiment:

* Pelhřimovská desítka 10 % světlé
* Svatojakubský ležák 12 % světlé
* Bavorský ležák 12 % tmavé


Na čepu a v prodeji bylo:

 
  • Na Velikonoce 2017 zdejší sládek připravil černé pivo Bavorskou třináctku.
  • Pivovar „Na Čtyřce“ má kapacitu 2500 hektolitrů ročně a vaří se v něm čtyři druhy piva: Pelhřimovská 10°, Novorychnovské polotmavé 11°, Svatojakubský ležák a tmavý Bavorský ležák. Generálním dodavatelem technologie jsou Pacovské strojírny a. s.
  • Dne 27.8.2016 odpoledne pokřtil duchovní Gabriel Jozef Labuda pivo, které nedávno začal pivovar vařit. Jeho kapacita je 2 500 hl ročně.
  • Restaurace je umístěná na hlavním náměstí s důstojným vstupem z podloubí. Samotný pivovar je situovaný v jiné části budovy přístupné ze dvora. V provozu od června 2016.

 

You may also like...