Pivovar Beerserker Rajhrad

Pivovar Beerserker Rajhrad

 ostruzna_logo

adresa:
Stará pošta 750, Rajhrad

www.duckdog.cz

info@beerserker.cz

články o pivovaru

                  
fotogalerie            etikety


Základní sortiment:
 
* piva Duck & Dog  

Na čepu a v prodeji bylo:
 

  • Na konci listopadu 2017 nově v prodeji American Stout 14 %.
  • Říjnový speciál roku 2017 byl Deer in Heat. (13 % EPM). Měl temně červenohnědou barvu po karamelovém sladu a díky chmelům Simcoe a Mandarina Bavaria měl dlouhý chuťový ocas.
  • V září 2017 v prodeji novinka Furry Duck Session IPA 11 %. Výrazně hořké a aromatické pivo po chmelech výhradně z Austrálie.
  • Pivovar v březnu 2017 začal prodávat novinku Wild Horny Pony IPA stylu Specialty IPA: White IPA. Silně chmelenou americkou variaci na belgický Wit, pivo charakteristické vyšším podílem sladované a také nesladované pšenice. Výsledkem je světlejší dvojče zdejší IPA, které díky chmelům Columbus, Crystal a Simcoe vyniká osvěžující vůní tropického ovoce, pinií a květin.
  • Velbloud APA byl v květnu 2016 dalším pivem vzniklým ve spolupráci Pivovaru Beerserker Rajhrad
    s létajícím pivovarem – tentokrát se zkušenými sládky z Schrott Brewing Company. Jednalo se o poctivě hořký Ale s velice příjemnou vůní květin a citrusů.
  • . Pivovar se nachází v průmyslovém areálu na okraji Rajhradu. V únoru 2016 začali rozvážet první pivo z nového pivovaru – Duck&Dog IPA. Další pivo značky Duck&Dog byl polotmavý svrchně kvašený Amber Ale. Díky využití speciálních sladů, praženého ječmene a amerických odrůd chmele získal zdejší Amber Ale jedinečnou kombinaci zajímavých kávových až čokoládových tónů v chuti, jež zároveň vkusně doplňuje svěží ovocná a květnatá vůně.

 

Mohlo by se vám líbit...