Minipivovar Loď Praha

 

   fotogalerie

   etikety

adresa: Dvořákovo nábřeží, Štefánikův most, Kotviště číslo 19, 110 00 Praha 1

www.pivolod.cz

e-mail: info@pivolod.cz

   Základní sortiment:

* Legie 10 % světlé
* Monarchie 13 % tmavé
* Republika 12 % světlé
* Remorkér 12 % speciální světlé


Na čepu a v prodeji bylo:

 
 

  • V červenci 2020 na čepu letní speciál Marwarri. Svrchně kvašené výčepní pivo typu wheat ale / fruit ale, které svou růžově zlatavou barvu získal díky jahodám z Vraňan. A jelikož má nižší obsah alkoholu, tak umí dokonale osvěžit v horkých letních dnech.
  • Dne 30.4.2020 v prodeji Legie 10°, Republika 12°, Monarchie černé 13°, HoneyFitz medové 15°, Remorkér 12°, Vltava 15°.
  • Od 16.9.2019 na čepu nová pšenice 13 Savanah. Svrchně kvašené silné pivo pšeničné, typu American Hefeweizen. Typická banánová a hřebíčková vůně kterou vytvoří pšeničné kvasinky, je u tohoto pivního stylu ještě podpořena vůní dvou amerických chmelů. Citra je chmel, který se postará o citrusovou vůni a Simcoe dodává lehce kořenitý nádech. Použité slady plzeňský, pšeničný a karamelový ze sladovny Kounice.
  • Od 5.9.2019 nový spodně kvašený světlý ležák 12 Jiskra. Tak jako se u nás v 19. století používala rýže při vaření piva, i zde do tohoto ležáku, navíc k plzeňskému sladu, použili rýži. Napomáhá k vyšší pěnivosti piva a nechává více vyniknout chmelovou chuť a hořkost. Chmel Kazbek dodává pivu jemně kořenité a citrusové aroma.

You may also like...