Minipivovar Vojanův dvůr Praha

 

 

   fotogalerie

adresa: U lužického semináře 119/21, 118 00 Praha 1 – Malá Strana

www.vojanuvdvur.cz

e-mail: rezervace@vojanuvdvur.cz

   Základní sortiment:

* Malostranský ležák světlý
* polotmavý speciál Rubín
* tmavý speciál Černý havran


Na čepu a v prodeji bylo:

 
  • Od 25.3.2019 nové pivo na řepu – New England IPA. Svrchně kvašené pivo uvařeno za využití technologie „dry hopping“, které do zákalu a aroma vytváří efekt čerstvého vymačkané citrusové šťávy. Trojité „dry hopping“ se provádí ve třech stádiích: během hlavního kvašení, při zrání a závěru trojtého chmelení přes HopGun. Chmely: Citra, Amarillo, Idaho7.
  • Od 15.12.2018 na čepu Сhristmas Cherry Biscuit. Svrchně kvašené sváteční pivo připravené s použitím čerstvých višní a belgického sladu Chateau Biscuit, který mu dodává chuť máslových sušenek.

  • Od 6.11.2018 nové pivo na čepu – Podzimní jantarový Ale. Speciální svrchně kvašené pivo vařené z 5 hořkých a aromatických chmelů (Cascade, Simcoe, Mosaic, Citra) chmeleno za studena.
  • Dne 22.9.2018 na čepu tmavý speciál Černý havran (Tmavé pivo se zvýrazněnou karamelově čokoládovou chutí pražené sladu a kávy. Povedená harmonii chutí a vůní sladkého sladu, měkké hořkosti a sušeného ovoce) Malostranský ležák (Tradiční světlé pivo vařené podle klasické české receptury.
    Tři druhy sladu dávají pivu vyváženou zaoblenou chuť a dva druhy chmele příjemnou hořkost a čerstvost s kořeněnou bylinnou vůní.) a Rubínový speciál (Dobře vykvašený sladový speciál načervenalé medové barvy se zajímavými tóny karamelu. Hořká chuť s jemnou květinovou stopou dávají pivu pikantní povahu a vytrvalou hořkost.)
  • Dne 25.7.2018 na čepu světlý Malostranský ležák, polotmavý speciál Rubín, tmavý speciál „Černý havran“, Saison a Summer Weiss.
  • Dne 13.7.2018 na čepu Rubínový speciál (dobře vykvašený sladový speciál načervenalé medové barvy se zajímavými tóny karamelu a čerstvě upečeného chleba), Summer Weiss (tradiční světlé pšeničné pivo německého typu se svěží citrusovou stopou a jemným banánovým aroma).
  • Od července 2018 v provozu.

You may also like...