Pivovar Tambor odstartuje 28. února oslavy 10. let své existence

Už 10. let se může veřejnost setkávat se značkou piva Tambor ze Dvora Králové nad Labem. Královédvorský pivovar za tu dobu urazil velký kus cesty a našel si své místo v nabídce „zlatavého“ moku v celé České republice.
Oslavy prvního kulatého výročí budou v „divadelním“ stylu. Jak jsme již naznačili na pivovarském kalendáři pro rok 2019, tvářemi oslav se stali principál Divadla bratří Formanů Petr Forman a jeden z nejlepších francouzských akrobatů a divadelních herců Jacques Laganache, kteří jsou zároveň jedni z hlavních protagonistů divadelního představení Deadtown, s kterým velice úspěšně vystupují po celé Evropě. V májových dnech, od 8. do 11. května, se herci a veškerá technika Divadlo bratří Formanů včetně unikátní vlastní divadelní budovy pro 250 diváků nastěhuje do areálu pivovaru Tambor, kde proběhne 5 divadelních představení v duchu hesla „Po divadle jdeme na pivo“ nebo také „Saloon Deadtownu je po představení otevřen“.
Stejně jako před deseti lety, kdy vše začalo, tak i letos vše začne 28. února, kdy bude uvařena jubilejní várka piva s číslem 1950, kterou si pivovar připomene, že právě před deseti lety, také 28. února 2009, obnovil vaření piva ve Dvoře Králové nad Labem po třiceti letech. Protože se královédvorský pivovar Tambor především specializuje na spodně kvašená piva, půjde i v tomto případě o zástupce typicky českého ležáku.
Konkrétní informace o jubilejním ležáku odtajní pivovar po vlastním vaření koncem února další tiskovou zprávou

You may also like...