Minipivovar Power Brew Praha

 

   fotogalerie

adresa: Kolbenova 438/7, 190 00 Praha-Vysočany

www.sibeeria.cz

e-mail: pivovar@powerbrew.cz


Na čepu a v prodeji bylo:

 

 • V září 2021 v prodeji 30° Dark Ritual – Sibeeria Imperial Stout. Robustní smetanově černý stout s 11 % alk., který chutnal jako jemné pralinky z té nejtmavší čokolády. Hořký závěr, žádná laktóza, žádná sladkost – jen mnoho různých sladů.
 • V květnu 2021 novinka – Casual Affair. Zdejší pohled na ležák – mlhavě neprůhledný, chuťově hladký a vonící exotickým ovocem. Intenzivní studené chmelení dvojicí Nelson Sauvin a Mosaic. DDH Session India Pale Lager. 12 % EPM, alk.: 4,4 %.
 • V únoru 2021 v prodeji Never Too Old, imperiál stout. Přidání menšího množství kokosu do tohto hutného speciálu s tmavou kávovou pěnou mu prospělo a doladilo ho do dokonalosti. Tohle pivo bylo patřičně hořké a se svými 27° Plato a 9.8% alk.
 • Na konci října 2020 začali plnit pivo do 0,5 l plechovek. Prvním pivem v plechovkách je Sibeeria Brewery Peach Sorbet 11 (alk.: 4,4 ). Sladké, kyselé a ovocné Berliner Weisse. Broskví přidali obrovské množství a a tak ovládly pivo ve vůni, v chuti i v barvě, která má krásný oranžový odstín. Kyselost je příjemná a vyvážená se sladkou ovocnou linkou.
 • V říjnu 2020 novinka – Ledoborec. Je to Imperial Baltic Porter a má 26° EPM a 9.3 % alkoholu.
 • Nová NEIPA Sibeeria Září 2020 byla chmelemá Amarillem a Mosaicem a voněla po citrusech (grapefruit). V chuti pak byly tóny peckového ovoce (meruněk), tropického ovoce (meloun), angreštu a hroznů. Na patnáctku měla díky nižšímu prokvašení příjemný obsah alkoholu a plnější hutné tělo.
 • V dubnu 2020 v prodeji světlá desítka Sibeeria Patronus. Udělali ji netradičně pouze ze zahraničních chmelů. Patrona charakterizuje na desítku výrazné chlebové tělo a skvělá pitelnost daná nižším obsahem alkoholu a čistým profilem kvašení.
 • V březnu 2020 novinka – Sea Buckthorn Sorbet. Je to osvěžující kyselé pivo s obrovským množstvím rakytníku řešetlákového, který zvýrazňuje kyselost a ovocnost piva, a s mangem, které dodává sladkost a charakter tropického ovoce. Sibeeria tak navazuje na českou tradici Berliner Weisse.
 • V únoru 2020 dozrálo pivo Sibeeria Lollihop. American West Coast IPA 15°, 6.6% alk. Ovocně sladká vůně s tóny tropického ovoce, ananasu, pryskyřice a citrusů, chmelová hořká chuť se suchým dozníváním, neuvěřitelně svěží IPA s výbornou pitelností.
 • První pivo roku 2020 byl Sibeeria Bonjour. Belgický saison za studena chmelený Galaxy, s ovocnými tóny grapefruitů a bílých hroznů, 12° Plato, 6% alk.
 • V provozu od prosince 2019. Pivovar majitelů pražského BeerGeek baru. Zpočátku vařili pod značkou Sibeeria (sibeeria.cz) a chystali se vařit další značky přátelských létajících pivovarů. Varna na 2 000 litrů.

 

You may also like...