Minipivovar Power Brew Praha

 

 

   fotogalerie

adresa: Kolbenova 438/7, 190 00 Praha-Vysočany

www.ODKAZ

e-mail: MAIL

   Základní sortiment:

* SORTIMENT


Na čepu a v prodeji bylo:

 
  • V dubnu 2020 v prodeji světlá desítka Sibeeria Patronus. Udělali ji netradičně pouze ze zahraničních chmelů. Patrona charakterizuje na desítku výrazné chlebové tělo a skvělá pitelnost daná nižším obsahem alkoholu a čistým profilem kvašení.
  • V březnu 2020 novinka – Sea Buckthorn Sorbet. Je to osvěžující kyselé pivo s obrovským množstvím rakytníku řešetlákového, který zvýrazňuje kyselost a ovocnost piva, a s mangem, které dodává sladkost a charakter tropického ovoce. Sibeeria tak navazuje na českou tradici Berliner Weisse.
  • V únoru 2020 dozrálo pivo Sibeeria Lollihop. American West Coast IPA 15°, 6.6% alk. Ovocně sladká vůně s tóny tropického ovoce, ananasu, pryskyřice a citrusů, chmelová hořká chuť se suchým dozníváním, neuvěřitelně svěží IPA s výbornou pitelností.
  • První pivo roku 2020 byl Sibeeria Bonjour. Belgický saison za studena chmelený Galaxy, s ovocnými tóny grapefruitů a bílých hroznů, 12° Plato, 6% alk.
  • V provozu od prosince 2019. Pivovar majitelů pražského BeerGeek baru. Zpočátku vařili pod značkou Sibeeria (sibeeria.cz) a chystali se vařit další značky přátelských létajících pivovarů. Varna na 2 000 litrů.

 

You may also like...