Pivovar Tambor poráží koronavirus trojicí „duchů“ – třemi destiláty Spirit 2020

Celosvětovou pandemii koronaviru musel řešit také Královédvorský pivovar Tambor. Protože restaurace a hospody zůstaly dlouhou dobu uzavřené a zájem o sudová piva se v podstatě zastavil, bylo třeba jednat. Zatímco v Americe „zpracovali“ nevypité pivo na whisky, u nás jsme zvolili tradiční českou pálenku. Výsledkem jsou tři kvalitní destiláty, které vznikly vypálením Královédvorského piva Tambor.
Už před dvěma lety vznikla limitovaná edice destilátu a likéru Spirit, které si našli řadu příznivců. Nyní jim nabízíme limitovanou edici 2020 s hned třemi druhy destilátu.

Spirit 2020 vznikla trojitou destilací, bez přidání průmyslového líhu a jakýchkoliv ochucovadel. Čirý destilát o obsahu 45% alkoholu byl vyroben ze tří druhu piva. I proto se každý liší barvou na etiketě. Béžová označuje destilát z jedenáctistupňového piva, zelenou barvu má nápoj z „dvanáctky“ a podle červené barvy poznáte láhev s destilátem z polotmavého 14% silného piva. Opět jsou baleny do půllitrových lahví s originální etiketou. Díky elegantnímu designu se stanou určitě zajímavým dárkem pro milovníky kvalitního pití.
Spirit byl destilován a lahvován v palírně Agnes Zelená Bohdaneč, s.r.o., která je držitelem řady ocenění. Již přes 15 let vyrábí výhradně přírodní pálenky nejvyšší kvality, vytříbené chuti, bez průmyslově vyráběného lihu a umělých přísad.

Královédvorský pivovar Tambor uvádí novinku na trh na v květnu, kdy si připomíná 11 let své existence.

Pivní královédvorské destiláty Spirit 2020 bude možné koupit již brzo v Pivovarské prodejně v areálu pivovaru Tambor a u našich odběratelů.

You may also like...