Warning: html_entity_decode(): charset `Y' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/pivovary.info/zpravy/wp-content/plugins/content-views-query-and-display-post-page/includes/compatibility.php on line 395 Bartholomeus – Pivovary.Info

Bartholomeus

Warning: html_entity_decode(): charset `Y' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/pivovary.info/zpravy/wp-content/plugins/wordpress-plugin-for-simple-google-adsense-insertion/WP-Simple-Adsense-Insertion.php on line 67

Pivovar Ossegg Praha má na čepu nový speciál, třešnička na dortu. Toto pivo rok leželo v pivním sklepě v dřevěném sudu od WHISKY ze spřátelené řemeslné destilérky Svachovka.
Jedná se o pivo: Bartholomeus
Svrchně kvašené silné pivo – PORTER 16.
Bartholomeus Vyrobený s pěti druhů sladu a jednoho druhu chmele. V chuti můžete nález tóny kávy a jemného karamelu, ve vůni pak především švestky. I přes svůj vyšší obsah alkoholu je díky nízkému řízu a příjemnému praženému dozvuku dobře pitelný.
Obsah alkoholu : 6,1%
Extrakt původní mladiny 16,6%
Hořkost : 15BU
Barva: 50EBC
A tím, že tak dlouho odpočívalo v dřevěném sudu se z něj stala delikatesa která spadá do kategorie : Whisky Barrel Aged Porter.

  info o pivovaru   fotogalerie

You may also like...