Kalendář pivních akcí
Kvě
11
Čt
Český pivní festival Praha v Letenská pláň
Kvě 11 – Kvě 27 celý den

Už tradiční pivní festival otevře své brány ve čtvrtek 11. května a potrvá 17 dní. Potěší všechny milovníky českého piva, ale i gurmány, fajnšmekry a v neposlední řadě hokejové fanoušky – přenášet totiž bude všechny stěžejní hokejové zápasy.
Na pražské Letenské pláni vznikne od 11. – 27. května 2017 ojedinělý pivní areál o rozloze 3 900 m2, ve kterém na návštěvníky čeká možnost ochutnat více jak 150 druhů čepovaných tuzemských piv, zejména od malých a středně velkých pivovarů. Sládek krušovického pivovaru uvaří speciální festivalovou desítku a dvanáctku, které jinde než na festivalu neochutnáte. Pořadatelé letos pokračují v záměru vést festival v ekologickém duchu: zlatavý mok se bude točit výhradně do skla, stejně tak i nealko, kterým letos budou limonády české tradiční výroby.

V hlavním stanu bude pivní nabídka po celou dobu festivalu neměnná a tvořit ji budou piva z pivovaru Krušovice. Festival skýtá komplexní kulinářský zážitek. K pivu se budou podávat jídla tradiční česká, ale i z evropské, asijské a americké kuchyně. Každý si bude moci ověřit, jaké pivo chutná nejlépe ke konkrétnímu pokrmu.
Na festivalu nebude chybět ani nabídka vín, míchaných nápojů a mimo jiné i kvalitní kávy od profesionálních baristů. K zakousnutí budou v kavárně k dostání cupcakes se speciálními i pivními příchutěmi.

Na venkovní zahrádce bude jediné místo, ve kterém si budou moci návštěvníci dopřát cigaretu.V ostatních prostorech pivního areálu bude zákaz kouření.

Kvě
24
St
Česko-Bavorský pivní festival v náměstí
Kvě 24 @ 17:00 – Kvě 26 @ 23:45
Kvě
26
Brewstock2017: Pivo na Náplavce
Kvě 26 @ 15:00 – Kvě 27 @ 23:00

Nejlepší řemeslné pivovary z ČR i zahraničí na náplavce v centru Plzně! ◾
Pivo ╼ Kultura ╼ Jídlo

27.05.2017

Kvě
27
So
Kyjovský škopek v za Domem kultury
Kvě 27 @ 10:00

Pivní slavnosti.
27.05.2017

Na Jedno – Slavnosti malých pivovarů
Kvě 27 @ 10:00 – 22:00

Tradiční Slavnosti českých minipivovarů NA JEDNO se uskuteční v sobotu 27. května od 10 hodin v areálu zámecké zahrady v Borovanech. Pro tento ročník je připraveno mnoho překvapujících novinek. V průběhu dopoledne bude probíhat DĚTSKÝ DEN.

27.05.2017

Miletínské pivovarské slavnosti v Pivovarské zahrádce
Kvě 27 @ 11:00
Beer Fest v Říčanech v Lázeňské louce
Kvě 27 @ 12:00 – 22:00

Přijďte s námi ochutnat netradiční piva z českých minipivovarů. Nebudou to klasické pivní slavnosti, jak je znáte, nebude to jen o pití.. Bude to o setkání s přáteli, o kvalitním pivu, vynikajícím jídle a příjemné hudbě. A nebudou chybět ani odborné přednášky a soutěže pro ty nejmenší… i pro ty největší
27.05.2017

Pacovské pivní slavnosti v Zámecké zahradě
Kvě 27 @ 13:00

Dovolte nám vás pozvat na sedmé pivní slavnosti v Pacově. Tento rok jsme pozvali tři minipivovary + Pivní rozmanitost z Prahy. Postupně přidáme piva, který bude každy z minipivovarů prezentovat, abychom se mohli společně těšit na ochutnávku. Vždyť kvůli tomu to pořádáme, abychom společně poznali i jiná piva, než jenom ty, které si můžeme koupit na každém rohu. 

Minipivovary které jsme pozvali: 
Pivovar Klášter Želiv
http://www.zeliv.eu/klasterni-pivovar
Pivovar Kozlíček (Horní Dubénky, Vysočina)
http://www.pivovar-kozlicek.cz/
Minipivovar Richard (Brno)
http://www.pivo-richard.cz/
Pivní rozmanitost (Praha)
https://www.facebook.com/pivotekapivnirozmanitost

27.05.2017

Mostecké pivní slavnosti v 1.náměstí
Kvě 27 @ 14:00 – 22:00
Nepomucké slavnosti piva v Klubovna SDH Nepomuky
Kvě 27 @ 15:00

Osmý ročník Nepomuckých slavností piva. O dobré jídlo, pití a zábavu bude zaručeně postaráno. Připravujeme pro Vás bohatý program u kterého se určitě nebudete nudit: soutěže o ceny a výběr parádních kapel k poslechu i k pořádnému tanečku.

Jako každý rok: VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Pivovary:
Pivovar Svijany (http://www.pivovarsvijany.cz/)
Pivovar Jablonné nad Orlicí (http://www.cernymedved.cz/)
Pivovar Zábřeh (http://www.zabreh-pivovar.cz/)
Pivovar Ohrada (http://www.pivovarohrada.cz/)

Čvn
2
Ostratský pivní festival
Čvn 2 – Čvn 3 celý den

Vážní příznivci pěnivého moku a Ostratského pivního festivalu. Jedenáctý ročník Ostratafestu se uskuteční ve dnech 2. a 3. června 2017!
Jak jste již zvyklí, čeká na Vás bohatý program plný hudby, gastro zážitků, soutěží, ale především ochutnávka několika druhů výborného piva rozmanitých značek.
První oficiální informace o kapelách a novinkách:
Hlavní páteční kapela: FLERET
Hlavní sobotní kapela :TŘI SESTRY BANDITOS, kapela, která je samotnými Třemi Sestrami uznaná jako nejlepší revival této kapely
Dále tradiční kapela: FOCUS ROCK
Novinky 11. ročníku: druhá alternativní stage. Ostratští „pivovarníci“ budou i letos vařit své vlatní pivo – jedenáctý ročník, takže to bude Ostratská 11°

Žižkovské pivobraní v Parukářce
Čvn 2 @ 12:00 – Čvn 3 @ 21:00

Starostka Městské části Praha 3 Vladislava Hujová Vás zve na šestý ročník festivalu Žižkovské pivobraní.
Čekají na Vás degustace piv 40 minipivovarů a doprovodný program od 14:00 do 19:00. Také se můžete zapojit do soutěže o nejlepší pivovar. Děti se mohou těšit na dětské pískoviště, prolézačky a skákací hrad. V areálu Parukářky bude k dispozici kuchyňka.

03.06.2017

Čvn
3
So
Den Ježka v Pivovaru Jihlava
Čvn 3 celý den
03.06.2017

Krkonošské pivní slavnosti v Masarykovom náměstí
Čvn 3 celý den

03.06.2017

Pivní rozjímání v Gayerovy kasárna
Čvn 3 celý den

Slavnosti regionálních minipivovarů v Centru Eden
Čvn 3 @ 9:30
Pivní slavnosti & Bigbity Rock v Music Clubu Medlovice
Čvn 3 @ 11:00

Tímto vás zveme na první pivní slavnosti u nás!

– zhruba 15 druhů piva od 10° po 18° (klasické i pivní speciály) z kvalitních okolních minipivovarů (postupně upřesníme)
– grilované prase, pivní sýry, pizza
– venkovní i vnitřní posezení s kapacitou cca 300 míst!
– večerní venkovní zábava se skupinou Bigbity rock!
– vstupné dobrovolné

Jadrošův Den v areálu U kapličky
Čvn 3 @ 12:00

Oslavte s Námi druhý ročník slavností Pivovaru Jadrníček, čeká Vás po celý den bohatý program, jak pro dospělé, tak pro děti, můžete se těšit na soutěže o hodnotné ceny, pro děti bude připraven skákací hrad, dále se ukáže SDH Náměšť na Hané, odpoledne se představí MICHAL TUČNÝ revival, vystoupí ŽELEZNÝ ZEKON, dále ABBA revival. Celým odpolednem Vás bude provázet moderátor radia Haná, večer se můžete těšit na taneční zábavu se skupinou SAX ROCK a nočním překvapením v podobě LESBICKÉ SHOW. Po celý den bude VSTUP ZDARMA, občerstvení zajištěno.

03.06.2017

Den otevřených dveří v Pivovaru Hrádek
Čvn 3 @ 14:00 – 22:00
Pivní festival v Eden centru
Čvn 3 @ 18:00
Festival regionálních minipivovarů. Přijďte prožít příjemný večer s přáteli, při ochutnávce piva a poslechu živé hudby.