Kalendář pivních akcí
Bře
25
So
Den s tradičními řemesly v pivovaru Radegast
Bře 25 celý den

Užijte si Den s tradičními řemesly – kováři a šindeláři z Rožnova pod Radhoštěm vám představí své řemeslo. Těšit se můžete i na speciální prohlídky pivovaru, které nabídnou školu čepování piva a soutěže o pivní ceny

Tvarůžkové hody a svěží jarní pivo v Minipivovar Hukvaldy
Bře 25 celý den

Vítání jara v Městském Podorlickém pivovaru
Bře 25 @ 10:00 – 17:00

Tradiční akce našeho pivovaru, soutěž vaření kotlíkových gulášů, hudba, Rychnovaká piva, mošty, destiláty,…..

25.03.2017

Zvěřinové hody v Rodinném pivovaru Dobruška
Bře 25 @ 11:00 – 23:00

Uvařili ještě jednu várku Hořké myslivcové, která již zraje ve sklepě a nyní Vás chceme tedy pozvat na další ZVĚŘINOVÉ HODY – 25. 3. 2017! Rezervace příjmáme znovu na čísle: 737 130 963!

25.03.2017

Narozeninový ples KMP v Klub Malých Pivovarů
Bře 25 @ 18:00

KMP pořádá i čtvrtý ples! KMP bude slavit své sedmé! narozeniny. Vše je stejné, jako na ostatních plesech…jen Vás čeká půlnoční překvapení!

Zde můžete rezervovat svá místa.

Na čtvrtém plese KMP roku 2017 zahraje opět vaše oblíbená kapela The Shower.

Podmínky jsou stejné jako každý rok. Zakoupíte si vstupenku za 250,- a vyberete si (při převzetí vstupenky v KMP), zda u vchodu na ples obdržíte pamětní sklo 0,3l nebo 0,5l. Z Vašeho skla budete ochutnávat celý večer. Velikosti nelze měnit. V nabídce bude 18 druhů piv, která patří během roku v KMP k těm nejoblíbenějším. Seznam piv zveřejníme 14dní před plesem.

Večer je proložen pivními soutěžemi a tombolou. Moderátor nebude nikdo jiný než Ervín Schulz, který nechyběl na jediném plese KMP.

Pivovarský ples v I. českobudějovický minipivovar Kněžínek
Bře 25 @ 18:00

Bře
27
Po
Rodákův hospodský kvíz U Valáška v hospůdce U Valáška
Bře 27 @ 19:00 – 22:00

Zdravíme všechny, kteří mají rádi dobré pivo, zábavu a posezení s přáteli. Rádi bychom Vás pozvali na historicky PRVNÍ Rodákův hospodský kvíz, který pořádá Kočovný pivovar Rodák ve spolupráci s pivnicí U Valáška.

Pravidla jsou jednoduchá, vytvořte tým 3-6 osob, přihlašte se a pak už jen stačí přijít a zasoutěžit si. Odpovědní archy a propisky budou zajištěny. Používání internetu je zakázáno.

Můžete se těšit na hodnotné ceny, malou pozornost k pivu pro tým a také na bonusovou otázku na konci kvízu. Soutěžit se bude v osmi okruzích po šesti otázkách. Nebude na škodu mít v týmu znalce piva, opravdového rodáka z Brna či sportovního experta :).

Zápisné je 50Kč na osobu. Počet míst bohužel není neomezený, tak dlouho neváhejte ;). Předem děkujeme za přízeň a už teď se
těšíme na super akci a příjemně strávený večer.
PŘIHLAŠOVÁNÍ VE ZPRÁVÁCH NA FB (Kočovný pivovar Rodák).

Bře
31
Labutí svátek – sváteční speciál v Minipivovaru Labuť
Bře 31 @ 11:00 – Dub 1 @ 22:00

Přijďte na sváteční speciál Rauchbier Zkouřená Labuť 14% do minipivovaru Labuť.

Mezinárodní den ptactva je každoročně slaven 1.dubna. Labuť je pták a ne jen tak ledajaký, a tak tento svátek prostě slavíme také :)

Akce 3+1 pivo zdarma, a k zakousnutí grilované maso a hermelín.

Oslava 2. narozenin Poctivého Výčepu
Bře 31 @ 15:00

Zdravíme všechny naše Poctiváky,
budeme moc rádi, když za námi dorazíte a oslavíte s námi naše DRUHÉ narozeniny.
Těšit se můžete na ZABIJAČKOVÝ RAUT (jitrnice, jelita, zabijačkový guláš, ovar, kroupy a mnoho dalšího).
Dále budou naraženy naše pivní specialitky jako Poctivej Bock ze Slavkova, Poctivá IPA od Novýho Světa, Schlenkerla FastenBier, Sarah a archivní Ellen od Clocka a jako loni SLAVKOVSKÉ pivo čepované SAMOSPÁDEM.

Dub
1
So
Jízda zvláštním vlakem do Pivovaru Kocour Varnsdorf
Dub 1 @ 7:30

Dovoluji si vás pozvat 1.4. 2017 na jízdu zvláštním vlakem do Pivovar Kocour Varnsdorf kde proběhne prohlídka a ochutnávka. Trasa zvlášního vlaku bude Turnov – Mnichovo Hradiště – Bakov nad Jizerou – Doksy – Česká Lípa – Nový Bor – Jedlová – Rybniště – Varnsdorf – Varnsdorf Pivovar Kocour a zpět. Ve stejné trase, odjezd z Turnova bude cca v 7:30 a přibližný návrat v 19 hod. Cena akce je 500 Kč
01.04.2017

Dub
3
Po
Hospodský kvíz u Moritze
Dub 3 @ 18:00 – 21:00

Hospodský kvíz u Moritze!
56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava.

Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě!

Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy.

Co udělat pro to, abys mohl hrát? Sestav tým (1-8 hráčů), vymysli pro něj originální název a přihlas jej v této události. Pak se už jen dostav se svým týmem včas na značky a nechte se provést večerem naším moderátorem. Vše potřebné dostanete na místě.

Startovné za hráče je 40 Kč.

Více informací a všechna místa kde se hraje Hospodský kvíz najdeš nawww.hospodskykviz.cz a také www.facebook.com/hospodskykviz.cz

Hospodský kvíz v Beertime Pubu
Dub 3 @ 19:30 – 22:30

Pijte s rozumem.
56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava.

Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě!

Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy.

Co udělat pro to, abys mohl hrát? Sestav tým (1-8 hráčů), vymysli pro něj originální název a přihlas jej v této události. Pak se už jen dostav se svým týmem včas na značky a nechte se provést večerem naším moderátorem. Vše potřebné dostanete na místě.

Startovné za hráče je 50 Kč.

Více informací a všechna místa kde se hraje Hospodský kvíz najdeš nawww.hospodskykviz.cz a také www.facebook.com/hospodskykviz.cz

Dub
8
So
Prague Homebrewing Competition v prostorách Vinohradského pivovaru
Dub 8 celý den

Praha bude poprvé od roku 2012 hostit mezinárodní soutěž amatérských pivovarníků. Soutěž nazvaná Prague Homebrewing Competition [2], organizovaná a vyhodnocovaná podle pravidel mezinárodní organizace Beer Judge Certification Program (BJCP) [1], se uskuteční 8. dubna 2017 v prostorách Vinohradského Pivovaru. Přihlášky se pro aktuální ročník přijímají do tří kategorií: Český polotmavý ležák, černá IPA a Weizenbock [3].

Hodnocení piv provedou porotci certifikovaní organizací BJCP, kteří poskytnou zpětnou vazbu ke každému přihlášenému vzorku. V každé z kategorií budou vyhlášena tři nejlepší piva, jejichžtvůrci obdrží ceny od sponzorů soutěže [4], mimoto bude vyhlášeno i nejlepší pivo soutěže jako celkový vítěz. Tvůrce nejlepšího piva soutěže dostane možnost uvařit své vítězné pivo v profesionálních podmínkách jednoho ze sponzorských minipivovarů.

Celodenní akce bude dobrou příležitostí pro domácí sládky k seznámení se, výměně zkušeností, receptů a vzorků vlastní produkce; Organizátoři počítají s pokračováním akce i po vyhlášení výsledků.

Ondřej Pernica, certifikovaný porotce BJCP a jeden z organizátorů soutěže, říká: “Zájem o domácí pivovarnictví zažívá dynamický nárůst v České Republice i v celém regionu střední Evropy. Vidíme to na četných ohlasech a přihláškách do naší soutěže, které nechodí jen z domácího prostředí, ale i ze zahraničí. Návrat domovarnické soutěže do Prahy byl dlouho očekáván a doufáme, že dodržování standardů organizace BJCP přispěje k tomu, aby se z ní brzy stala přední událost svého druhu v Evropě.”

Jan Kotecký, další z organizátorů a certifikovaný porotce BJCP, dodává: “Domácí vaření piva není jenom strhujícím a kreativním koníčkem, ale působí také jako podhoubí pro profesionální řemeslné pivovary. Ty v dnešní době zažívají obrovský rozmach co do počtu. Kvalita ale bohužel nezřídka pokulhává, zejména u dnes módních zahraničních stylů. Ty rovněž zůstávají na okraji zajmu českého pivovarnického školství.”

“V této situaci plní nezanedbatelnou roli právě propracovaný systém soutěží domácích sládků, který jim díky nezbytné přípravě i zpětné vazbě pomůže lépe porozumět jak různorodým stylům, tak odpovídajícím technologickým postupům, ale i vadám, které vychutnání piva brání. Ten organizace BJCP dovedla do dokonalosti.“

Dub
9
Ne
Den otevřených dveří v Pivovaru Dalešice
Dub 9 @ 11:00

Velikonoční tvoření a Den otevřených dveří
V neděli 9. 4. si můžete na pivovarském sále vyrobit nebo zakoupit jarní a velikonoční výzdobu a zároveň si zdarma projít Muzeum rakousko-uherského pivovarnictví nebo nový provoz pivovaru.
Program na sále začíná od 11:00 – možnost zakoupení a výroby jarních dekorací, pletení pomlázek, zdobení perníčků a kraslic, výroba glycerinových mýdel, ruční výroba bižuterie a sypání mandal.
Prohlídky pivovaru jsou tuto neděli zdarma, rezervujte si čas s prohlídkový okruh co nejdříve na emailu rezervace@pivovar-dalesice.cz nebo na telefonu 568 860 942

Dub
20
Čt
Konference „Automatizace a modernizace pivovarů „ v Minipivovaru Perlová voda
Dub 20 celý den

7. ročník mezinárodní konference Automatizace a modernizace pivovarů 2017 určený pro pivovarské profesionály a dodavatele technologií se uskuteční ve čtvrtek 20. dubna v minipivovaru Dvůr Perlová voda.

20.04.2017

Dub
21
Oslava 1. narozenin pivovaru v Balónovém hotelu
Dub 21 @ 19:00

Narozeniny se musí slavit a my už budeme mít za sebou první rok života. Byl to rok náročný, zdolali jsme první zoubky, lezli jsme po kolenech a teď už začínáme pomalu chodit. Jsme rádi, že jste toho součástí a rádi bychom Vás pozvali k oslavě ať ten první rok zapijeme a vydáme se k dalšímu.
19:00 Zahájení, narozeninový dort, soutěže aj.
20:00 – 00:00 La Bande – hrají k tanci a poslechu, kluci, co nenudí
Program bude doplněn. Rezervace na tel.: 606 700 717 nebo 733 747 00

Dub
22
So
Slavnost Jiřího drakobijce v Pardubickém pivovaru
Dub 22 @ 13:00
Dub
26
St
Zahájení provozu Pivovarského dvora v Pivovárku Melichárek
Dub 26 @ 14:00
Kvě
13
So
Černokostelecká desítka v Černokostelecký pivovár
Kvě 13 celý den

Oslavy výročí znovuotevření v Únětickém pivovaru
Kvě 13 celý den

6. LET ZNOVUOTEVŘENÍ ÚNĚTICKÉHO PIVOVARU
Přijďte s námi oslavit 6 let plných dřiny a odříkání, které by bez Vaší žízně nedávaly smysl.
13:00 SLAVNOSTNÍ NARAŽENÍ VÝROČNÍ DESÍTKY
Odpoledne plné zábavy, hudby a piva
Únětické kování